| andreitvr a întrebat:

Imi cer scuze daca postez unde nu trebuie. Intentionez sa imi creez alt cont de facebook este vreo posibilitate pentru a transmite prietenii dintr-un cont in celalalt?

2 răspunsuri:
| Jjøқεr a răspuns:

Daca le dai "add" la fiecare in parte poti laughing. Nu stiu sigur daca poti sa-i "transmiti" asa pur si simplu.

| andreitvr explică (pentru Jjøқεr):

Da stiu asta dar la un anumit numar de cereri o sa iti blocheze cererile si asa mai departe ma gandeam la altceva thinking