| Asdffd a întrebat:

Imi da cineva site`uri de metin2 ro privat cu armura de king dar sa fie in romana si cu frizurii? plizz var rog daca se poate si un cont big grinbig grin...

12 răspunsuri:
| Scarlettt a răspuns:

Dinamik mt2! Succes mie nu-mi plac priv joc metin2 ro :*:*! ma gandesc sa ma apuc si de Us!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati euro trebes a dau ca sa imi yai frizutra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin.aspire iti faci singur cant sai iti dau eu unul dai de fata si are si frizura e ninja co o coada mare in sus e de lv 55 ai grija cu ia cai rara eu nu mi joc cas pe candyloungju contul e oagaalex5 si parola cryis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce lume tie contul?

| Simbol1 a răspuns:

Stiu eu 2 metine calumea dar nu sunt amandoua in romana
lunarismt2-franceza
vamos mt2-romana
Sunt foarte tari daca vrei sa incerci poti sa faci lv 255 pe amandoua si ai o gramada de armuri de evoluat pe vamos din otel, iar pe lunaris poti cumpara de pe net armuri modate dar poti sa votezi in fiecare zi si iti adauga la cont cate 30 luna

| alesone18520 a răspuns:

Hammermt2 kinguri la mag1yang
mane scrii hammermt2 si dai pe prima si sus e o bara cu register si download informati:
te da dela lvl 254 kinguri si legendare la mag 1yang si legendare noi si kinguri noi 1yang langa aia de licori este una pe nume timfi aia iti face P schilurile fara sa cumperi nimic direct gradu cavaleresc la fel si lvl 255 la icneput iti da 1kkk in cerc este un cumfar
din el iti pui bonusuri bonusuri inimaginabile si tot e +9 bonusurile pot aduce maxim 350k un skil nebunie eu il am cu 300k si daca vrei status si mod alea iti dau putere atunti doneaza scrie hammermt dai pe rpima si sus langa download si register arata donati 3euro status si modu 10euro tefaci gm cand ei 15 status uri si 15 mod uri la pescar este un king cu 2500 aparare pentru war
fa-ti caracteru war si la pescar este o amrura neagra acolo si prima de sus descurcate

| alesone18520 a răspuns:

Dami panglica de aia nu stiu cum e aia

| pisicutza197 a răspuns:

Metin2 hotstyle e cel mai frumos se fac arme pana in 165 si 250 si armuri pana la 250 si sunt la shop itemele dar le evoluezi tu faci bani repede rate 1000% si pana la lvl 130 se creste bine si ca sa fi bun si pvm si pvp eu mi-am facut 5 arme de 165(asta e maximu la saman)si am pus critic patrunzator si inca 1. E frumos metinu incearca-l si tu si fate saman ca se creste cel mai bine si e cel mai bun caracter sau sura funda?

| pisicutza197 a răspuns:

A si armura de 225 e de la level 130 si cea de 250 e de la 150 iar armele de 165 sunt de 130 si cele de 250 sunt de 150(am uitat sa-ti raspund imi devreme asta)

| Wasabi a răspuns:

Metin2 hammer private Fa-ti cont o sa ai lv 254 si amrui toate la mag si frizuri daca iti faci magiile funda?