| MaNDwN a întrebat:

Imi dati un driver pentru Sony erricson k750i ca sa il poata recunoaste laptopul meu cu windows 7 home premiun?

1 răspuns:
| JohnSimon1983 a răspuns:

Nu o sa gasesti driver pentru Sony Erricson K750i ca sa ti-l recunoasca Windows 7 Home Premium petru ca nu s-a facut acel drive sa fie recunoscut de acest windows 100%. Incearca asa: downlodeaza de pe net driverul petru windows vista home premium si da-i install. Driverul nu se va instala cum trebuie, adica o sa primesti mesaj ca nu s-a instalat corec, dar o sa-ti apara un mesaj cu : Install with recommended settings. Sa dai ok sau Install daca iti apare acest mesaj. Windows 7 Home premium isi va lua doar fisierele necesare din driverul ala si va functiona, nu chiar 100% dar cam 80-90% va functiona. Sper sa te ajute acest raspuns.