| adriangabor92 a întrebat:

Imi dati va rog frumos link-ul de unde sa descarc un patch pentru world cup 2010 pc ca sa nu mai imi dea erori?

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Toate întrebarile tale sunt sub forma de : Îmi daţi si mie un site/un link de unde pot descărca şi eu un anumit joc.
Alte întrebări nu ai de spus, decît despre jocuri, schimbă subiectul, schimbă placa, ca devi foarte stresant, dar te voi ajuta in aceasta privintă.
http://www.brothersoft.com/games/fifa-world-cup-2010-south-africa.html
Baftă!