| manuelaaa a întrebat:

Imi doresc foarte mult un telefon cu toch screen, si urmeaza sa imi cumpar. Dar sunt coplect indecisa... voi ce ati alege intre samsung s5600v si samsung f480? sunt complet nehotarata!
fundita:*

7 răspunsuri:
| SaRiNoOtZa a răspuns:

Eu am samsung f480 si este super deci as alege samsung f480.Iti dau si un link:http://www.ubergizmo.com/photos/2009/2/samsung-f480-la-fleur.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti lua niciu. n fel de samsung ai incredere toate dau rateu-ri la un moment dat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti lua niciu.n fel de samsung ai incredere toate dau rateu-ri la un moment dat.

| puyshor a răspuns:

Pai eu am avut samsung s 5600v si nu am fost deloc mltumita de el, cred ca f480 e mult mai de calitate si plus de asta dupa parerea mea arata si mai bine

| Roxss a răspuns:

Sincer, de ce le-ai ales pe cele 2? Pentru ca arata dragut? Sau ceva genul?
Sa-ti spun sincer eu nu am telefon touch screen, dar daca as avea as alege marca Nokia, am avut mai multe telefoane, si m-am convins, sunt printre cei mai buni. Iar ca telefoane ar fi Nokia 5230 si Nokia 5800 ce dispune de mai multe, dar design-u' este identic, desigur si pretul lui Nokia 5230 este mai ieftin.Ar mai fi Nokia x6, dar cred ca e scump, bine are si multe, acum depinde si de pret.Eu nu as da 15 milioane pe un telefon.big grin

| vladix a răspuns:

Eu zic ca sunt "complet" convins ca, cu banii pe care i-ai da pe un astfel de telefon(care pun pariu ca nu stii sa il folosesti), mai bine ti-ai cumpara cateva carti de gramatica. Tu ce ai alege intre editura Teora si Niculescu? Ca sunt "complet" nehotarat

| manuelaaa explică:

Va rog frumos nu mai imi spuneti chestii de genul: eu nu mi-as lua nici unul... v-am cerut o parere asa ca va rog recomandati-mi