| Alex00001 a întrebat:

Imi gaseste antivirusu de la un timp un virus localizat in userdata/roaming/fakekag/odid.exe o varianta de spyzbot.trojan scria acolo mentionez ca am nod32. am resut sa il sterg...si din registru si din folder. dar nu stiu daca o sa mai imi faca probleme sau nu ....as dori o parere ..nu as opta pentru reinstalarea windowsului( am windows7) dar daca e nevoie.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| YoBuDy a răspuns:

Mai dai si tu o scanare a intregului sistem, si vezi daca ti-l mai gaseste happy daca nu ai scapt. daca da. e naspa