| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate da cineva niste useri si parolele lor la modemul de la clicknet? in afara de user:clicknet parola:clicknet

Răspuns Câştigător
| RetroX a răspuns:

Username: keep
parola: dreaming

5 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Da, sigur! Si marmota invelea ciocolata in staniol...
Cine crezi ca o sa iti dea datele astea personale? Crezi ca IQ-ul nostru e ca al Simonei Sensual (o mare "diva" a Romaniei laughing )?

| AndrusKanu a răspuns:

Hahahaha! Cât tupeu să ai mă?
Ce le mai bese mintea fraţilor. rolling on the floor

| REMiXDJ a răspuns:

Pustiuuuu!, da de ce nu te duci tu pe la banci sa iti dea parolele lor de la servere sa poti descarca gratuit bani cu orice card de pe orice ATM?!,... aaaaa?!, ia zi?

| andreig a răspuns:

Da si porcu` zboara iar cioara canta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Na, omul incearca...