| AgapeAlex665 a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva niște căști bune pentru telefom? Țin să menționez faptul că am un buget de 100-200 de lei.

Răspuns Câştigător
| RecKinul a răspuns:

Eu unul am niște chinezării la telefon. La 10 lei bucata și merg mai bine decât cele originale. Tot secretul constă să le probezi la cumpărare. Pe partea de radio, cele originale se descurcă foarte prost față de cele ieftine. Un preț mai mare nu înseamnă neapărat calitate mult mai bună.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Gasesti Sony, Philips chiar și la 30 lei în magazine ca Media Galaxy, Altex, Flanco. Vizitează aceste magazine, si vei găsi ceva pe gustul tău.

| ș53fan a răspuns:

Eu am unele pe bluetooth Ssl 100 sau ceva de genul și sunt mulțumit de ele! depinde de unde vrei să le iei, direct din magazin sau de pe vreun site! Suntpe eMag sau poate tu găsești ceva mai bun și asemănător care să îți placă, însă și astea sunt bune! Dar poate tu cauți căști normale! Dacă vrei te uiți pe eMag și cauți acolo sau pe ihunt.ro!