| hada a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce nu primesc emailul de confirmare pentru schimbarea parolei unui cont desi se spune ca emailul a fost trimis? Am cautat la spam si nu este acolo si nu este vb despre id de mess ci despre un cont pe cupa cupelor.

1 răspuns:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy
Sau nu ai scris id-ul corect cu @yahoo.com, @gmail.com,spam, sau mai astepti 10 minute, ca nu o sa-l primesti in secunda urmatoare happy
Daca nu-l primesti sub nici o forma cauti la suport o adresa de mail si trimiti un mail in care le explici problemahappy