| Ionvasile15 a întrebat:

Imi poate spune cineva sa fac in asa fel incat, sa nu imi mai apara in dreapta monitorului cand intra/iese cineva de pe messenger!

Multumesc

Răspuns Câştigător
| esco a răspuns:

In fereastra de messenger, ai in bara de meniu Messenger, apoi privacy options (sau preferences), ->alerts&sounds, si selectezi de acolo ce vrei sa dispara, prin debifarea casutei "showing a message at the bottom right corner of the screen".
sper sa fi fost de folos.(funda)

2 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Fa in asa fel incat sa nu iti mai apara in dreapta monitorului cand intra/iese cineva de pe messenger!
Cu placere!

| Dreezy a răspuns:

Dai sus in staga unde scrie messenger, dupa preferences, dupa chat si scrie undeva tell me when other people join and leav the room. debifeaza casuta aceea