| mm_8221 a întrebat:

Imi puteti da informatii despre windows 7 electric blue ultimate? cat ram am nevoie pentru instalare?

2 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Nu exista electric blue, este doar o versiune modificata putin (teme in general). Desi nu recomand sa iti descarci versiunile modificate, e ca si cum ai cumpara un telefon nou care numai este sigilat, cine stie cine a umblat acolo sau ce a facut, me intelegi?

Daca windows 7 este pe x86 (adica 32 biti) ai nevoie de minim 512mb RAM dar daca este pe x64 biti, ai nevoie de minim 4GB.

| terry_6693 a răspuns:

Hmm cred ca 512, eu am 1GB si merge foarte binewinking.