| zuzuso a întrebat:

Imi puteti da un program ca sa pot vedea videoclipuri de pe youtube sa altele? Am LG kp502.

Răspuns Câştigător
| InGeRaS2011 a răspuns:

NU poti petru ca nu are sistem de operare.

6 răspunsuri:
| Dreamer12345 a răspuns:

Zedge.net acolo ai un spatiu unde introduci marca telefonului si isi da aplicatii care se potrivesc luihappy. Funda?puppy dog eyes

| HaKeRo a răspuns:

Hei.Nu iti trebuie nici un program trebuie doar sa ai internet pe telefon. Si eu am LG kp502 si am internet si ma uit la vidioclipuri pe net.

Sper ca te-am ajutat Funda?

| zuzuso explică (pentru HaKeRo):

Pe mine nu ma lasa sa vad pe youtube sau pe alt site.

| Daniela_Puciu_1990 a răspuns:

Ce program imi trebuie sa pot vedea videoclipuri p youtube, daca am un tel Alcatel ot 806?

| zuzuso explică (pentru Daniela_Puciu_1990):

Daca are android incearca Adobe flash player pentru telefon