| oranya a întrebat:

Imi puteti spunde niste site-uri de tradus din engleza in romana. Dar sa fie bune ca am niste documente stiintifice si nu gasesc unele cuvinte.

9 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#ro|ro|

| DianaLostInDreams a răspuns:

Nici unul nu traduce bine.http://dictionar-englez-roman.ro/

| ionika a răspuns:

Poti baga pe google,, dictionar stiintific roman englez". Nu prea sunt site-uri bune asa ca recomandabil este apoape de toata lumea google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc unul foarte bun, dar este numai pentru tradus cuvinte, nu fraze, sper sa te ajute si asta: www.hallo.ro

| ☺♥Love♥☺ a răspuns:

Stiu eu! Cred.Scrie asa la search-->Dictionar englez roman. Sper ca am fost de ajutor!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau niste site-uri pentru citit engleza.VA ROG AJUTATI-MA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata

| RoxANA4 a răspuns:

Http://www.academia-de-engleza.ro/......nline.html traduce destul de bine, dar nici unul nu e perfect. Eu il mai folosesc dar uneori numai.

| BeHappy26 a răspuns:

Ai putea sa incerci Francez.ro (poti alege limba de exemplu: engleza-romana... asa cum vrei tu) happy