| LosSantos12 a întrebat:

Imi puteti spune ce limbaje trebuie sa stiu pentru a avea un job de web developer cu un salariu destul de mare?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de baza din html si css apoi ca limbaje de programare php si js la care adaugi diverse framework uri, sql. Salariul mare il primesti in functie de cat de bun programator esti nu de cate limbaje stii

| Sn4k3 a răspuns:

Html, css, js, php, sql si niste framework-uri. De asemenea trebuie sa inveti sa folosesti si google ca o sa inveti cu ajutorul lui astea.

| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Iti trebuie C++ si JavaScript.

| suntserios a răspuns (pentru siriusblack98):

C++ pentru web development, buna rau asta