| PATZA a întrebat:

IMI PUTETI SPUNE SI MIE CUM IMI POT MODIFICA WINDOWS-UL (7)... adica sa imi schimb bara de start, imaginea care se afiseaza cand porneste windows-ul sau si cea de stingere?

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Instaland o tema win7, iar pentru logon screen instaleaza WinBubble, din pacate nu schimba si imaginea de boot.

| Ceapone66 a răspuns:

Tune Up Utilities 2011. Gasesti serial pe youtube. Programul asta e fenomenal. O sa te convingi big grin

| applemobile a răspuns:

"cumpara" Tune-up Utilities si te ajuta la multe chestii, la erori, la probleme cu PCul, defragmentare, tot ce tine de calculator. cu el poti schimba total si aspectul PCului. Deci te va ajuta si la problema ta.