| MirelaAlexandra a întrebat:

Imi puteti zice cum functioneaza facebook-ul?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Daca te referi la interfata, inveti singura... cateva clickuri acolo si gata.

Daca te referi la cum functioneaza el... hmm, servere multe, o gramada de scripturi, butoane si altele.

2 răspunsuri:
| AnghelB a răspuns:

Scrii ceva ce poate vedea toata lumea, o sa dai socoteala pentru tot ce scrii, o sa scapi printre degete citeva joburi bune din cauza lui iar prietenul tau o sa te cafteasca pentru ca ai scris ceva dragalas la adresa altcuiva.
In plus de asta o sa faci un evreu multimiliardar si mai bogat decit este pe cind tu ai numai de pierdut.

P.S. Nimic nu se pierde, chiar daca tu stergi (poze, posturi) iar cineva va sti ce pagini web vizitezi daca au undeva butonul like chiar daca dai click pe el sau nu.

Daca totusi iti faci cont, incearca sa-l stergi. He he he!

| xBya a răspuns:

Aiurea.