| Mirela100 a întrebat:

Imi puteti zice cum functioneaza facebook-ul? Adica daca poti sa iti faci jocuri pe el? Si daca dai pe cineva pe blocat cum de deblocheaza? Sau cum trimiti cereri de prietenie sau sa stergi prietenii tai?

2 răspunsuri:
| Anonimul122 a răspuns:

Atentie ok, la pasi urmatori

Cand Blochezi pe cineva si vrei sal deblochezi dai la Setarile contului (account settings)
Pasul 2. Dai la setări de confidenţialitate (Privacy Settings)
Pasul 4. Si dai la Persoane şi aplicaţii blocate (People and blocked applications)
Pasul 5. Intri in Manager Blocking
Pasul 6. Aolo a sati apar o lista, cu persoanele blocate de tine, ear langa emailul lor srie deblocare (Unlock)
Pasul 7. deblochezi sau blochezi ce vrei tu jouri, persoane, si etc

Pasul 8. Imi dai Funda big grinbig grinbig grin Bafta

| adilan a răspuns:

Atentie ok, la pasi urmatori

Cand Blochezi pe cineva si vrei sal deblochezi dai la Setarile contului (account settings)
Pasul 2. Dai la setări de confidenţialitate (Privacy Settings)
Pasul 4. Si dai la Persoane şi aplicaţii blocate (People and blocked applications)
Pasul 5. Intri in Manager Blocking
Pasul 6. Aolo a sati apar o lista, cu persoanele blocate de tine, ear langa emailul lor srie deblocare (Unlock)
Pasul 7. deblochezi sau blochezi ce vrei tu jouri, persoane, si etc

Pasul 8. Imi dai Funda Bafta