| TheGrooveStreet a întrebat:

Imi spuneti si mie niste jocuri de tip: Call Of Duty All Serries.

Care sa mearga pe sistemul meu? 3Gb ram, Procesor dual core 2.2Ghz, Nvidia 8400GS 512mb 64bitsad

Am jucat toate Call of duty Inclusiv black opshappy si dupa nu am gasit nici un joc care sa se ridice la nivelul lui! sa nu imi spuneti de crysis pentru. ca nu m`i-a placut. este un joc mult prea futurist.

2 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Black Ops a aparut la sfarsitul lui 2010, daca ai rabdare o sa apara Battlefield 3 si Call of Duty Modern Warfare 3

Dar, poate nu ai jucat Battlefield Bad Company 2, daca nu, joaca-l RECOMAND! (vezi trailer youtube)

| batu32 a răspuns:

Dead spead