| 8paulica a întrebat:

Imi spuneti si mie, va tog, daca stiti vreun program de modificat si editat videouri? cati vreau sa fac un film si am nevoie de un program foarte serios pentru a creea openingul filmlului...
va rog sa imi dati un link sau numele, si va rog sa fie free
dar daca totusi aveti si alte programe spunetile... mehrsi...

4 răspunsuri:
| MichelleC a răspuns:

Video Editor

http://www.deskshare.com/vem.aspx

fundita? :">

Răspuns utilizator avertizat
| vladix a răspuns:

After Effect e cat se poate de serios. Mai serios de cat iti poti imagina. Il gasesti in pachetul adobe.

| AsTa MiK@ a răspuns:

Da. picasa