| minteuandedouaori a întrebat:

Imi tot cade netu de la click net azi pana acum imi cadea fff rar netul. cam din 15 sau 30 de min cade si isi revine. am modem cu 4 leduri ledul al doilea palpaie si ultimul de la net palpaie. oare isi revine pana maine?

4 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Si eu am clicknet si mi-a cazut de 3-4 ori si am abonamentul de un an si cateva luni. Poate e de la modem.big grin

| unknown3243 a răspuns:

Am un prieten care are click net si nu ii mai merge de o luna si ceva.

| madia a răspuns:

Si eu am avut de la Clicknet. Subscris la ce a zis @fallsHD. Schimba provider-ul de net.

| fallsHD a răspuns:

Amice, eu am avut clicknet si pot sa zic ca imi venea sa tai cablu de la net, deci orice ai face schimba-ti internet-ul, clicknet nu ofera calitate si au preturi foarte mari, toata lumea se plange de rds, de cand am rds a picat de 3 ori anul asta, si atunci a fost furtuna, deci am avut si eu probleme cu clicknet pica de 7 ori pe zi, fara exagerare. ii sunam si spuneau ca nu e semnal ca nu e de la ei ca nust ce.