| razvanbanu11 a întrebat:

Imi va merge GTA V la very low pe pc-ul asta?
P.S stiu cerintele de la Rockstar Games dar nu stiu diferenta dintre procesor etc.
Procesor Intel Core i3

4 GB RAM

Placa video Nvidia GeForge GT 710m

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Procesorul e f slab. gta va merge la detalii very low sau nu va porni. INCEARCA GTA 4

| razvanbanu11 explică (pentru anonim_4396):

Gta 4 joc la high...astept mai multe opinii...multumesc!

| SilviaDulcik a răspuns (pentru razvanbanu11):

Joci tu GTA IV la high si se misca cat de cat la rezolutia de 1366x768.
Nu uita ca rezolutia are un impact destul de mare.
Ca performanta, GTA V o sa se comporte la fel ca GTA IV (din ce au spus cei de la Rockstar).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci iti va merge dar cum a spus si silvia rezolutia are un impact mare. Da daca tu spui ca 4 il joci la high atunci gta 5 il vei juca la medium. Fu da?