| CocteilDeCuvinte a întrebat:

Imi zice cineva programe bune de desen, pictura, muzica, scris etc. si de unde pot sa le downlaod?

2 răspunsuri:
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

E un program online superb big grin sa iti explic ...trebuie sa iti faci cont apoi o sa-ti vina mail de confirmare. Asa, si ca sa poti vota si comenta si tu desenele celorlalti trebuie sa ai 20 de desene si 20 commenturi big grin.E super site-ul si desenezi online big grin Sper sa-ti placa :X succes:*

| Kankuzu a răspuns:

Gimp 2