| MadalynMada1990 a întrebat:

In acest week end incep ECDL ul. Ce se intampla daca lipsesc? Dupa ce am facut cele 6 module si iau examenul ce se intampla? Nu vreau linkuri. Funda

Răspuns Câştigător
| Raluu21 a răspuns:

Si eu sunt la ecdl (am dat decat primul modul pana acum) :* si nu am fost nici macar o data la cursuri laughing Nu e nevoie sa te duci
Primul modul oricum e foarte usor, sunt chestii de baza, cel mai bine dai o simulare sa vezi cam cum te descurci :*
Depinde si unde o sa il dai de exemplu la mine la liceu (madgearu) cand dai examenul te ajuta profesorul de acolo, poti sa intri pe net sa iti cauti raspunsurile laughing... e cam degeaba
Si dupa ce iei examenele la cele 6 module o sa primesti diploma :* si astfel o sa scapi de proba "Competente digitale" de la bac si te ajuta cand vrei sa te angajezi :* Mult succes

| MadalynMada1990 explică (pentru Raluu21):

Multumesc mult! :* Esti la cel din Rosiori ( am un prieten acolo )

| Raluu21 a răspuns (pentru MadalynMada1990):

Cu placere :* Nu, la cel din Bucuresti :*