| Λndrei a întrebat:

In ce conditii ati alege o tableta in locul unui laptop?

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Tableta cand ai de gand sa nu prea stai pe-acasa
laptop,cand ai de dus stiu eu, intr-o excursie, sau cand nu poti sta tot timpul acasa.

tableta e mai mult pentru cei mici... daca intelegi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur la ce te referi.Dar as alege o tableta deoarece pc am deja.Si partea cu bani.o tableta e mult mai ieftina decat un lapteo.bineinteles daca vrei ipad 2 sau din astea nu dar majoritatea da.Si la o tableta exista si tastatura cu 3 milioane-3 milioane jumate deci e destul de ok. ajungi la pretul unui notebook dar e mai buna si mai frumoasa o tableta pc.Depinde acum ce preferi tu. Succes!

| reflection13 a răspuns:

In conditiile in care mi le-as permite pe amandoua happy
Depinde de prioritatile pe care le ai happy