| Ilinca a întrebat:

In sfarsit m-am hotarat si mi-am luat un telefon big grin Am luat un Samsung S5560i. Insa nu am primit si cablu de date la el sad Voi ati primit?
A fost o decizie de moment asa ca vreau sa stiu daca e u telefon bunicel si daca ati avut ceva probleme cu el.

Răspuns Câştigător
| Bertro a răspuns:

Foarte bun telefonul.este chiar interesant mai ales camera care este de 5mp care face poze la 2048X1536 pixels destul de mult dar este foarte interesant, are wi-fi? dar de unde l-ai cumparat? si cu cablul de date cauta la robest daca este in orasul tau cablu de date poate sa coste pana la 15lei daca nu ma insel iar original nu stiuhappy

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu am telefonul.dar din cate stiu...e un telefon foarte bun!

| Ilinca explică:

Da, are wi-fi. Eu l-am luat de la cosmote (alba iulia - sebes)

| Izaaaaq a răspuns:

E un telefon bun.
Am auzit ca nu se mai da cablu de date la telefon cand ti`l cumperi.
Trebuie sa te duci tu si sa iti cumperi sepaarat big grin
Funda?happy