| spyk a întrebat:

In vara as avea posibilitatea sa-mi iau iphone[din anglia xD] hmm doar 200 lire nou noutz... meritathinking

3 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Ce-oti vedea la Aifon asta nene...
Ca suma ar insemna 10 milioane, dar acum depinde si care Aifon.
Iti sugerez calduros un Android daca vrei un telefon cu care sa faci ceva. Daca vrei pentru fite, ia-ti Aifon.

| Patrik a răspuns:

Aici ii la 800 de euro.Ce zici, se merita?winking

| spyk explică:

Pai asta e xD ca l-am gasit la oferta la un prietenhee hee ca altfel nu dadeam eu 10 millaughing dar stiu ca e destul de bun si na...decat sa dau zeci de milioane aici...xD