| Adi1987 a întrebat:

In ziua de azi merita sa imi cumpar un ps3? Voiam doar sa il cumpar ca sa incerc niste jocuri vechi pe el, nu vreau sa dau 3000 de lei pe un ps5 si sa mai cumpar inca odata jocuri care deja le am pe PC, cumparam doar ps5 pro dar care nu este aparut inca, pe ps3 voiam doar sa joc gta 5, Rdr1 si gta 4, gta 5 arata putin altfel pe ps3, niciodata nu am avut o consola playstation voiam sa vad cum este

2 răspunsuri:
| RaduRobertRO a răspuns:

Daca vrei sa te joci si tu esti multumit de pret, desigur ca merita. Alta persoana mai buna ca tine s araspunda la intrebare nu-i.

| Adi1987 explică (pentru RaduRobertRO):

Dar dupa sa nu regret ca am cumparat consola