| rmx05 a întrebat:

Inca odata aceeasi intrebare...pentru cei care va puneti muzica pe hi5 si la poze km se face? nu vreau sa apara ak nici un videoclip de pe youtube, fara mixpod sau alte chestii, stiu ca se ia melodia de pe youtube si se editeaza cumva ca sa nu mai apara si clipul...stie cineva km se face?

Răspuns Câştigător
| th3on3 a răspuns:

Salut! Eu iti spun un mod de a pune muzica dar cu player ascuns. Intri pe youtube, cauti melodia care iti place si selectezi embed code, il copii si-l pui la comentarii sau pe profil unde vrei tu. Dupa ai de modificat cateva lucruri in cod. Deci: la inceputul codului ai:(de ex.) in loc de 640 si 385 pui 0, dupa la sfarsitul codului ai la fel, faci acelasi lucru. Dupa vezi unde scrie (value="http://www.youtube.com/v/___?fs=1& amp) si (src="http://www.youtube.com/v/____?fs=1& amp) la sfarsitul lor, dupa "1& amp" pui "&autoplay=1" la ambele adrese. Asta e tot, iti mai ramane doar sa dai add comment.:D. sper ca intelegi.

2 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Da.happy C:\Documents and Settings\home\Desktop\723130427199798aafb9a80e205b29e1.gif
Sper ca te'am putut ajutahappy.

| Alecsanndraa a răspuns:

Http://www.targovetul.info/......oplay.html eu asa fac si la codu ala la sfarsit pune 0 adica width="0" height="0"/>