| AFR81 a întrebat:

Incepand de ieri, de fiecare data cand incerc sa vizionez un meci, dupa ce apas pe link, imi spune ca Avast blocheaza fisierul care este unul infectat. Stie cineva cum as putea fixa astfel incat acele stream-uri sa functioneze?

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Daca nu esti sigur ca pagina pe care o accesezi e 100% sigura, nu poti da vina pe Avast ca ti-a blocat-o. Zi mersi sa nu te lasa sa-ti infectezi sistemul cu fel si fel de virusi. Stii cate pagini false sunt pe internet, care promit ca au fix informatiile pe care le cauti tu? Ai face bine sa ai incredere intr-un soft care vrea sa te fereasca de virusii de pe net. Cauta alte surse web care sa-ti ofere in mod real ceea ce doresti sa vezi. Lucreaza cu cap, ca sa fie bine!

| AFR81 explică (pentru dannyel86):

Folosesc de ani buni site-ul respectiv si n-am avut nicio problema. Prieteni de-ai mei il folosesc si in prezent si le functioneaza perfect. Pe langa asta, absolut toate site-urile de acest gen nu-mi functioneaza, nu pot sa vizionez absolut niciun meci. Hai sa nu vorbim prostii si sa nu ne dam cu parerea aiurea, e clar ca Avast da rateuri, nu e vorba de vreo pagina falsa sau mai stiu eu ce.

| K0sti a răspuns (pentru AFR81):

Ok, instaleaza Kaspersky si revino cu pareri!

| WaterDrop a răspuns:

Schimba siteul, poate acela pe care vrei tu sa vezi meciurile, chiar contine virusi. Daca insa esti 100 % sigur ca nu are.Dezactiveaza antivirusul cat te uiti la meci apoi il activezi iar.

| alexandrualind a răspuns:

Sa il dezactivezi sau sa il stergi! Mie mi-a mers!