| Kyzz a întrebat:

Incerc de o saptamana sa im pun o melodie in telefon.
Deci nu am cablul de data la samsung d600e si pun cu un cititor de carduri pe card melodia si pe pc imi arata ca este dar cand intru in telefon nu este...fisierul este mp3.mentionez ca nu am avut probleme cu alte melodii sau fisiere...altele mi le arata dar nu melodia respectiva.stie cinev din ce cauza sau cum sa pun melodia? Dau fundoi.happy

6 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Este posibil ca melodia sa se salveze in alt folder, este posibil sa nu mai spatiu, este posibil ca din greseala sa fie sub o alta denumire, este posibil ca melodia sa fie intr. un format gresit...verifica toate variantele.

| CM7YRE a răspuns:

Uita-te sa-l pui in acelasi folder in care ai si celelalte melodii, si sa nu fie hidden.

| Onutzyk a răspuns:

Ce porcarie de telai si tu laughing)

| Onutzyk a răspuns:

@DisneyIsDaTheBest: Ba, tu vb care nici nu stiuj de cat ai cardul?!?!?! laughinglaughinglaughinglaughinglaughing Taci ca am corby care e mai bun decat porcaria ta de Nokia laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| JustMeYl3 a răspuns:

Ori nu e buna melodia, ori nu ai pus-o unde trebuie...

fundita?