| andersteodora a întrebat:

Inițial am avut windows 8 instalat pe laptop și acum câteva luni am făcut upgrade la windows 10. treptat, am instalat foarte multe programe, am descărcat poze și muzică, am pierdut fișiere importante ce erau instalate din fabrică și am decis că ar fi timpul să-mi dai reset - resetare și să iau totul de la început.
acum, întrebarea mea este: după ce se va duce resetarea la bun sfârșit, se va instala windows automat, singur, fără intervenția mea? întreb asta deoarece eu nu știu să îl instalez iarăși și sper să mă ajutați.

dau fundă!

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Daca il resetezi, nu mai trebuie instalat windowsul. El "se intoarce" la versiunea curata, nu se sterge.