| dani1947 a întrebat:

Instalare windows 7
Am freedos instalat si cand intru in bios si dau sa booteze de pe dvd, botbooteaza isi da restart citeste dvd si apoi apara iar freedos. Ce fac?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Formateaza hard disk-ul! Sunt programe de specialitate, dar si eu am fost in situatia ta asa ca iti explic cum am procedat. Am scos hard disk-ul din pc si l-am conectat la un alt calculator, iar de acolo l-am formatat ( ca si pe un stick ) in NTFS. Dupa aceea am putut instala sisstemul de operare fara probleme pe el.