| Valentin7991 a întrebat:

Intel Core 2 Quad Processor Q9650 ---sau--- Intel i7 920
Sapphire ATI Radeon 4870 ---sau--- Nvidia GeFORCE 250 GTS

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

I7 920 cu GeForce, Ati s-a cuplat cu cei de la AMD si cam face figuri la drivere!

3 răspunsuri:
| iulyan a răspuns:

Pai depinde de suma pe care vrei sa o cheltui si performantele dorite
de exemplu daca te gandesti sa nu cheltui o tona de bani dar vrei si performanta alegi procesorul Intel core 2 quad care ofere performante excelente daca nu-l folosesti pentru editare iagimi sai videouri (si totusi si acolo se descurca excelent) si nVIDIA geforce 250 gts care ii fiabil si performant

daca ai bani de cheltui alegi i7-ele si radeonul care s-ar putea sa te mai stoarca in plus daca ai o sursa de 500 de whappy

SUCCES!

| IoNuTzZz_8854 a răspuns:

Buna tias recomanad procesorul Intel i7 920, fiind unul dintre cele mai puternice procesoare actuale, si palca de Nvidia GeFORCE, care este recomandata pentru gaming. numaihappy

| Ady3zzww a răspuns:

Mah sincer daca ai bani de i7 ia-ti i7 si la placa video e buna si una si alkta parerea mea
baftawinking