| crista18 a întrebat:

Intereseaza pe cineva un ipod apple de 4gb defect? pret 50Ron! arata bine dar nu se aude in casti.(banuiesc ca merge reparat)

Răspuns Câştigător
| Reparatoru a răspuns:

Daca este original sunt interesat, ce defecte mai are?

9 răspunsuri:
| Reparatoru a răspuns:

Scuze.am uitat sa te intreb de unde esti?

| Reparatoru a răspuns:

Dar ipodu porneste, se aprinde displayu, si spune-mi daca este prevazut cu card de memorie? nu miai spus de unde esti din ce judet?

| crista18 explică (pentru Reparatoru):

Daca esti interesat de el ...crista1894

| Reparatoru a răspuns (pentru crista18):

Eu am un ipod de 8gb, este dus acumulatoru,il tin aici intr-o cutie,de ceva timp, pentru ca nu am gasit acumulator la un pret mai acceptabil am crezut ca si al tau este ipod mare cu display,il cumparam pentru piese,daca ai asa ceva, ma intereseaza, chiar daca are displayu spart.ok

| crista18 explică (pentru Reparatoru):

Nu...inteleg ce cauti...din pacate cel pe care il am e ipod shuffle.

| crista18 explică:

Nu stiu ce defecte are...dar nu se aude...cred ca poate fi reparat. ipod-ul e original(scrie si pe spate Apple)

| crista18 explică:

Ipod-ul este original(scrie si pe spate Apple). nu stiu ce defecte ar mai putea avea...dar cred ca poate fi reparat. Are 4GB memorie.

| crista18 explică:

Da.produsul este original Apple(scrie si pe spate Apple) are memorie de 4gb. nu stiu ce alte defecte ar mai putea avea...dar cred ca merge reparat.

| crista18 explică:

Br.e ipod shuffle(legat de intrebarea cu display-ul) cele care au card de memorie nu sunt originale. acesta are 4gb memorie interna.