| Florian80 a întrebat:

Intre o tableta Samsung tab s8 ultra si Microsoft surface pro8 voi ce ati alege? ms

3 răspunsuri:
| DnIon a răspuns:

Samsung

| Tudy000 a răspuns:

Trebuie sa te gandesti foarte bine ce vrei, o tableta cu Android de la o firma care stie sa faca lucrurile calumea, sau un mini laptop cu touchscreen si Windows 11, pe Emag vad ca nu mai este Microsoft Pro 8 ci doar Pro 9, Din punctul meu de vedere daca vrei tableta cu functii de tableta si optimizata din toate punctele de vedere mergi pe Samsung, daca vrei un mini PC de 4500+ de lei... poti sa-ti iei un laptop bun al naibii si ai terminat povestea happy