| Bєíbч a întrebat:

Ipad 2 sau Samsung Galaxy Tab 10.1? De ce? Funda pentru cel mai bun raspuns...happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personal as alege Samsung Galaxy Tab 10.1 deoarece, in comparatie cu Ipad 2 acesta are : mai multa memorie de RAM, Camera frontala si din spate este superioara IPAD-ului, sunetul la Galaxy Tab este stereo, iar pe Ipad este mono, galaxy tab are GPS. Si nu in ultimul rand, l-as alege pe Tab deoarece ruleaza ANDROID HONEYCOMB 3.1! Asa ca plecati cu fake-urile de pe IOS!

6 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Ipad de ce? este mult mai bun mai multe aplicatii la moda si fato este iphone nu telefon intelegi

| ricoset a răspuns:

Apple e mai mare si ca Microsoft deci Samsung o suge de unde vrea. as alege ipad de ce credeti ca e mai scump ca galaxy tab ca asa sau trezit ei? normal ca ipad ii da fum si la android mai ales honey comb ipad are IOS 5 si se poate face upgrade cand apare altul mai nou in plus ipad ruleaza jocuri si de pc si de ipad ca sa zic asa ca Samsung e o mare porcarie.

| Bєíbч explică:

Da :-J Mersi ca vi'ati dat cu parerea! Pana la urma am ales iPad2 big grin eu l'am luat de 64 GB, e prea mult?laughing

| BalonassDeSapun a răspuns:

Ipad 2 big grin Parerea mea

| Pop_Luci_1997 a răspuns:

Si eu ma gandesc sa imi iau tableta insa nu pot sa ma hotarasc unul din stanga zice ipad2 si cel din dreapta zice galaxy tablaughing tu cezici esti multumita de ipad?

| Bєíbч explică (pentru Pop_Luci_1997):

Da. happy sunt foarte multumita de el. love struck chiar mai mult decat m.as fi gandit.winking