| Raluca3511 a întrebat:

Ipad 3 sau Samsung galaxy S3?

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Daca deja ai un telefon cat de cat bun, nu are rost sa iti iei telefonul. Dar oricum pentru ce sa iti iei ipad daca e asemanator cu toate noile telefoane cu ecrane gigante (in loc sa iti iei un ipad mai bine iti iei un laptop). Asa ca S3!

2 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Iti recomand S3. pentru ca este destul de performanta si il poti lua cu tine peste tot. In plus este chiar mai ieftin decat ipad-ul, dupa cum poti vedea aici: http://bit.ly/Z3UZ9L

S3 este foarte bun pentru ca:
-Procesorul dual core de 1400 face ca orice aplicatie sa ruleze fluent
-Ai 1gb ram iar asta pentru un telefon este mai mult decat suficient
-Ecran de dimeniuni generoase si capacitate tactila deosebita
-Camera foto de 8mp pentru poze excelente
-Gps, si astfel il poti folosi pe post de navigatie atunci cand te-ai ratacit
-Bateria nu tine prea mult, dar suntem obisnuiti cu acest aspect la smartphone-uri

| Adrian_Burga_1979 a răspuns:

IPAD 3!