| flaviutza a întrebat:

Isi fac banii dispozitivele pentru copiat la examene? poti fi prins? le-ati folosit? ma refer la cele de ultima generatzie cu casti f mici.si fara fir

4 răspunsuri:
| ardei795 a răspuns:

Pe mine nu m-a observat dar n-a fost de mare ajutor

| mgtow a răspuns:

Alea au ramas in ureche la multi care au facut asa ceva si pe langa faptul ca au fost prinsi au iesit la tv si nu au trecut examenul.

| basexcu a răspuns:

Nu merita riscu'.Nu fi bou! invata cat de cat, oricum profesorii o sa va lase sa vorbiti.De ce sa stai stresat si cu pulsu' ridicat tot examenu' cand poti sa inveti cat de cat si sa copii de la colegi. Oricat de nasoli ar fi profesorii care supravegheaza o sa va lase sa susotiti.Asa ca nu merita riscu!
Nu fi bou, fii destept!

| DeNyS a răspuns:

Pentru cei care nu stiu sa le foloseasca si isi dau cu presupusu despre cum ar fi daca nu ar fi nu sunt bune, mai bine sa ramana prosti decat sa descopere tehnologie. Pentru cei care au vut curajul scopere telefonul mobil fara sa le fie frica sa nu ii muste de urechi, castile de copiat sunt mina de aur. Am folosit sisteme de copiat si au fost foarte utile. eu am luat de pe www.copiaza.com si a fost foarte util iar cei de acolo mi-au explicat in detaliu cum se folosesc.