| Lovedove222 a întrebat:

Ke sunt cu linkurile care au in faza zuum? ke inseamna?

Răspuns Câştigător
| cosmon a răspuns:

Niste idioti care nu au ce face si pun linkurile alea in speranta ca lumea va da click si vor primi voturi, insa ce nu stiu ei este ca singurul care are de castigat din toata treaba asta este administratorul site-ului cu concursul, el nu va castiga nimic, insa nu ai ce sa le ceri! Poti doar sa ii raportezi, in speranta ca li se va sterge contul pentru spam!

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Sunt niste mesaje spam care n-au nici-o legatura cu intrebarea. Dai click crezand ca vor sa te ajute, cand de fapt tu ii ajuti pe ei cu un vot. happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Reclame nesolicitate, adică un spam pe acest site.
Raportare scrie pe ele!
Pa, pa.

| Deniisze a răspuns:

Sunt niste panarame pot spune prin care unii de aici de pe TPU cica vor "castiga" nu stiu ce premii.Este teapa. oh go on Lasati-va de prostiile alea straight face

| Yumitsu a răspuns:

Tu apesi pe linkul ala, astfel votezi pentru cineva. Mai apoi acel cineva are sanse sa castige

| Roxi_7263 a răspuns:

Linkuri. le care au in fata zuum duc la niste site. uri pe care, vrei nu vrei il votezi pe cel ce a publicat link. ul. acesta strange mai multe vizualizari de site si la un moment dat primeste un cadou pe care si. l alege el.

deci sa nu dai click pe astfel de link. uri.

fundita? puppy dog eyes