| TUDORBOSS99 a întrebat:

La cate întrebări trebuie sa răspuns în medie pentru a câștiga monede TPU.

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Nu conteaza cantitatea, conteaza calitatea raspunsurilor. Uite informatia oficiala:
"Există o singură modalitate de a obţine monede virtuale TPU: oferind răspunsuri de calitate la întrebările utilizatorilor.
O monedă TPU se obţine atunci când un răspuns de-al tău este remarcat de echipa editorială TPU şi primeşte distincţia "Apreciat de editori"."