| antonio_2204 a întrebat:

La ce foloseste Microsoft Geniune?

Răspuns Câştigător
| littlesunshine a răspuns:

Confirma celor de la Microsoft autenticitatea Windows-ului instalat pe calculatorul tau permitandu-i sa faca toate update-urile posibile. Daca ai un Windows fara licenta, dupa instalarea acestuia, evita instalarea Windows Genuine Advanced Notification. Poti face asta alegand optiunea custom install la update si debifand acest program.

4 răspunsuri:
| Kyky a răspuns:

Si daca nu e originala ti se blocheaza calculatorul laughing [cel putin al meu s-a blocat]. Nu ma mai "joc" cu asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica daca versiunea ta de Windows e originala, si daca vede ca e originala poti face update uri gratis de pe Microsoft.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate sterge chiar asa usor acel programel.cine doreste, ii pot da eu un program cu care il poate sterge.

| mimi_8020 a răspuns:

Misto si eu m-am pricopsit cu el si nu mai scap!