| lovestoryy a întrebat:

La ce magazine as gasi sa cumpar baterie pentru telefon?

Răspuns Câştigător
| AlexDu a răspuns:

La Orange Store, la Vodafone, la Germanos si service-uri GSM.
Funda? big grin

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

La oricare magazin care vinde telefoane, ba chiar si la tarabe in piata.
Asta e o problema cand acum sunt pe toate drumurile?

| paulpaul25 a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la un Service GSM, si sa nu cumperi orice puscatura de bateria de la o taraba din piata deoarece o baterie slaba / de proasta calitate/ sau genul de baterii universale iti vor scadea performantele telefonului si o sa ai neplaceri, mai bine dai un ban in plus dar ai una originala!

| gigro1998 a răspuns:

La Vodafone la Germanos la Orange La GSM te duci si vorbesti cu ei sa iti dea comanda in caz ca nu are

| igrek a răspuns:

La sediul de unde ți-ai luat telefonul, cel mai ușor.

| Andrey12 a răspuns:

La Germanos.