| Milk Swan a întrebat:

La ce se folosesc medaliile cu "declara raspunsul castigator"? Iti da si puncte?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Da, cand un raspuns este declarat ''castigator'' se acorda si puncte.
iti mai dau inca un ''extras de pe blogul TPU.ro:
''Atunci cand un raspuns este ales castigator, cel care l-a postat primeste 100 de puncte; de asemenea, pentru fiecare vot "folositor" sau "inteligent" primit, se ofera cate un punct.
3. Mai nou, rasplatim si promptitudinea raspunsului (prin puncte extra):

primul raspuns valoreaza 50 de puncte
al doilea – 40 de puncte;
al treilea – 30 de puncte;
al patrulea – 20 puncte;
al cincilea raspuns – 10 puncte. ''
Sper sa-ti fie de folos.

2 răspunsuri:
| viorel2c a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In josul paginii vei gasi link/uri care iti raspund la intrebarile tale/contact/ce este/intrebari frecvente...