| DrugFree a întrebat:

La google chrome nu mai am cheia aceea de sus, am 3 linii. Acum am search avg, dar vreau google chrome cum a fost si inainte. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

S-a schimbat simbolul butonului Unelte, acum acela este butonul.
Pentru a avea Google intri in Unelte/ Setări, La pornire bifezi Deschideţi pagina Filă nouă, la Cautaţi alegi Google.
De asemenea intri tot prin Unelte/E xtensii si elimini AVG search bifandu-l si apoi dai pe butonul simbolizat cu cosul de gunoi.