| Mario_5062 a întrebat:

La GTA San Andreas misiunea cu dansatu`l masinii care sunt tastele pe care pot controla dansul masinii? Apropo eu am laptop deci nu am toata tastatura ca la pc normal

7 răspunsuri:
| Sinedd a răspuns:

Nu conteaza. Cum se numeste misunea?
Cand vezi ca intra simbolurile(sageata stanga, dreapta) in cerc atunci trebuie sa apesi.
Exemplu: cand intra sageata stanga in cerc, tu apasa sageata stanga si asa mai departe.

| Anonimu19 a răspuns:

Misiunea se numeste cesar vialpando, si butoanele care misti masina sunt cele din dreapta de tot alea cu sageti pe ele.

| mary_3061 a răspuns:

Exista coduri pentru asa ceva, si pentru altele

| petro99 a răspuns:

De pe sageata sus, sageata jos, sageata dreapta si sageata stanga

| r0c6 a răspuns:

Pai asa am facut si eu pe sageti si nu a mers.

| r0c6 a răspuns:

Pai asa am facut si eu si nu a mers.

| trollface123 a răspuns:

Folosesti sagetile de la numerele num.