| Logitech_Alexutzu_1992 a întrebat:

La iphone 4s merge siri fara internet. Daca merge pot folosi toate aplicatiile ca la un iphone cu internet? big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| AndreiD a răspuns:

Siri este doar un asistent vocal.
Merge si fara net, dar de cele mai multe ori iti va da link-uri.De exemplu:Intrebi,, unde pot lua cina''. Siri iti va da niste linkuri cu cele mai bune restaurante din zona.Pe scurt, merge si fara net, dar nu la capacitatea lui maxima.
Nu, nu poti folosii toate aplicatiile ca la un iphone fara net.