| moniqa a întrebat:

La multi ani tuturor! Nu pot deschide Mozilla Firefox de mai multe ori în acelasi timp. Daca îi dau X, nu îl mai pot deschide deloc decat daca sting si aprind calculatorul din nou. Pot deschide mai multe tabs, dar eu vreau de exemplu sa împart ecranul de la calculator în doua si pe un Mozilla sa ma uit la o emisiune si pe celalalt Mozilla sa fac altceva în acelasi timp. Ce pot face sa-si revina Mozilla?(ca problema asta o am de cateva saptamani si deja ma enerveaza. Înainte îmi mergea perfect- puteam deschide si 4 Mozilla )Ati avut si voi problema ca a mea si s-a rezolvat? Cum? Multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am avut probleme, a trebuit să îl reinstalez, şi am descoperit versiunea în română, acum merge bine. Foloseşte alt browser, de exemplu internet explorer pentru a descărca după ce l-ai dezinstalat. Mozila firefo rămâne cel mai bun bowser.Mult succes

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

La multi ani! Am patit si eu asa ceva. Din cand in cand dadea eroare si daca inchideam nu mai puteam deschide. Zicea ca este o pagina Mozilla deja in functiune dar de fapt nu era nimic. E posibil sa fie din cauza unor virusi sau din cauza ca iti merge greu internetul sau windows-ul. Eu foloseam o fereastra firefox pentru lucrurile mai importante si pe restul intram cu IE.

| Mony_4137 a răspuns:

Dezinstaleaza firefox-ul si instaleazal din nou. Si eu am avut probleme cu el, dar dupa ce am facut asta a mers foarte bine.
Daca nu merge incerca Google chrome. E foarte bun.Eu pe asta il folosesc. Eu zic ca merge mai bine decat firefox-ul.
http://www.google.com/......index.html

| Laue a răspuns:

Incearca sa "omori" firefox-ul

ctrl+alt+delete > processes > firefox. exe > end process

Dupa care poti sa dai drumu' la firefox normal
Asta ar trebui sa rezolve problemawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru vandabil:
iti multumesc mult pentru raspuns pentru ca am avut aceeasi problema sa ai mult noroc in viata maicatongue ca m-ai ajutathappy

| vandabil a răspuns:

Pana o repari, cand se mai blocheaza da un Alt+Ctrl+Del si opreste "procesul" firefox. exe, vei putea sa il pornesti din nou.
Incearca sa reinstalezi firefox.
Daca nu merge, fa backup la tot ce ai pe calculator (mai ales la drivere si documente create de tine) si reinstaleaza Windowsu.