| sergiu2525 a întrebat:

La san andreas, stie cineva cum folosesc GGMM? e programul pentru bagat masini noi in joc, simi apar toate masinile obisnuite, habar n-am cum sa le bag pe cele noi...

10 răspunsuri:
| 911targa a răspuns:

Cam asa. : Mai intai trebuie sa descarci o masina, in folder trebuie sa fie un fisier. dff unul. txd si unul readme unde gasesti liniile pe care trebuie sa le completezi. Deschizi GGMM apoi click pe installer --> manual mod installer(iti apare un tabel cu IDE line, Handling line, carmods, carcols etc.)in fisierul readme gasesti IDE, handling si toate alea- dai copy si apoi paste in casuta respectiva din GGMM-----> apoi in DFF model bagi fisierul. dff si in TXD bagi fisierul. txd => fundita daca te-am ajutat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mers cu un porche targa 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mers cu un targa 4 se aude super la acceleratie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu ca aia caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca esti prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e foarte usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai clik dreapta manual mod instaler la ddf fisiere ddf iar la txd fisiere txd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste mai bine gta mod installer SAMI

| AlexNed77 a răspuns:

Simplu da eu nu-l mai gasesc crying daca e cineva aici samil dea va rog eu

| Graur_Marius_1998 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vD0Ic5P1QAY nuMai ca e in rusa :D sper ca te-am ajutat;)