| georgcyc a întrebat:

La sat este acoperire voce și internet pe Digi?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de sat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La care sat?

| anonimg a răspuns:

Este doar internet prin fibră, dar numai în satele care sunt apropiate de orașe. Și dacă ai internet, ai router wireless și vei putea conecta telefonul la router. Dar dacă ești departe de router nu ai semnal.

| georgcyc explică (pentru anonimg):

Mulțumesc frumos

| anonimg a răspuns (pentru georgcyc):

Există totuși niște aparate destul de scumpe numite "amplificator semnal GSM". Dacă ți le permiți, ele merg numai atât cât îți va merge și curentul electric.

| Hyperion7 a răspuns:

Majoritatea satelor au! Verifica pe aisemnal.ro daca localitatea in care ești are acoperire!

| ReddY25 a răspuns:

Da,avem

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu peste tot. Am o matusa care e pe digi si niciodata nu pot sa o sun pentru ca nu are semnal si nici nu sta asa departe de Bucuresti

| georgcyc explică (pentru Furnicuta000):

Mulțumesc frumos, mai am o întrebare, partea de voce și internet are ceva in comun cu fibra optica?

| Hyperion7 a răspuns (pentru georgcyc):

Prin fibra optica din câte știu, poți pune doar internet și TV, pentru voce, poți folosi abonamentele lor de telefonie

| Cipi1212 a răspuns:

Ar trebui să existe internet Digi la sat.