| yonutz63991 a întrebat:

La telefoanele cu android atunci cand intorci telefonul nu mai suna? Imi pare rau pentru formulare...
Funda!

Răspuns Câştigător
| 00Didi00 a răspuns:

Ba da.Telefonul ar trebui sa sune dar depinde de sistem, de telefon. Daca nu cu siguranta exista o aplicatie care permite asta.happy
Funda?

| yonutz63991 explică (pentru 00Didi00):

Ti-am dat la toate intrebarile funda laughing)

| 00Didi00 a răspuns (pentru yonutz63991):

Stiu si iti multumesc muult:*:*laughing:*e ff important pentru mine..iti ultumesc si poti sa o tii tot asalaughing

5 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Depinde de firma care a facut telefonul. Androidul fiind open-source, fiecare producator il modifica putin inainte sa-l instaleze pe telefoane.
De exemplu, la HTC merge.
Chiar daca telefonul n-are o astfel de fucntie, poti instala o aplicatie care face asta.

| BogdySS a răspuns:

Nu depinde de Andriod, adica de sistemul de operare. Depinde de telefon, daca are sau nu functia respectiva.

| WhiteWyzard a răspuns:

Asta am si eu la Nokia happy 5230 5800 n97 si multe altele, si la android cred ca este